جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ شهریار غریبه
00:00
×
× دانلود آهنگ شهریار غریبه
Playlist
 • gharibe

  Shahriyar

  Lyric

  ×
  gharibe
  x

  خیلی غریبی واسه من از چه شبی جدا شدی؟
  از چه زمینه خاك تو
  مهمونی خدا شدی؟
  كدوم غروب نشونی داد/شب از كدوم جاده میاد ؟
  .
  .
  .
  وقتی كه حرف من نبود كدوم صدا در تو نشست ؟
  كدوم ستاره پر كشید
  تو چشمای تو نطفه بست؟
  غریبه ای اما دلم برای تو پر میزنه
  برای پیدا كردنت به هر دری سر میزنه
  هی غریبه خوش اومدی به جشن ساده تنم
  بیا كه من به قصه هات یه رنگ تازه میزنم

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Shahryar
gharibe
شهریار
غریبه
download new music download new music Shahryar gharibe Shahryar Shahryar gharibe دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید شهریار دانلود آهنگ شهریار به نام غریبه به همراه متن دانلود آهنگ شهریار غریبه دانلود آهنگ غریبه از شهریار دانلود آهنگ های شهریار شهریار غریبه